in

Відмінність кетозу від кетоацидозу

Кетоз.

Це фізіологічний стан організму, при якому печінка людини виробляє кетонові тіла (в основному бета-гидроксимасляная кислота), які використовуються в якості палива для більшості клітин тіла.

При цьому серцевий м’яз краще працювати на кетонових тілах, а не на глюкозі. 70% енергії серцевий м’яз отримує з кетонів і вільних жирних кислот, що надходять з їжею.

Кетони – дуже енергоємні молекули. Мітохондрії (клітинні енергетичні станції) набагато ефективніше виробляють енергію з кетонів, ніж з глюкози. Витрачають вони при цьому менше кисню, і виробляють при цьому значно менше відходів, ніж при роботі на “глюкозні паливі”.

Кетоз – це еволюційний адаптивний механізм виживання стародавньої людини між періодами вдалого полювання і збирання, і періодами тимчасової без харчів. Тобто спочатку людина наїдається досхочу і жиріє (спасибі інсуліну), а потім годується своїми ж запасами з боків. Кетонові тіла при цьому захищають мозок, серце і скелетні м’язи від руйнування при голодуванні.

Власне, які тривалий час голодуючий людина – це людина, що знаходиться в кетозе. Саме завдяки кетозу людина може обходитися без їжі до 40 днів.

Чим молодша людина, тим швидше він перемикається між харчуванням глюкозою і харчуванням жирами. У новонародженої людини таке перемикання відбувається вже через 2 години після їжі, тобто новонароджений є “гібридної паливної машиною”, здатної засвоювати як кетони, так і глюкозу.

Коли ми спимо, чи не підхоплюватися вночі від голоду нам допомагають кетонові тіла, вироблені печінкою під час тривалої перерви між їжею. Будь здорова людина вранці після пробудження знаходиться в стані легкого кетоза. І, що важливо, як тільки людина поїла, всі зайві кетони виводяться з організму з сечею. Чи не йдуть знову в жирові запаси.

Загалом, фізіологічний кетоз природний і безпечний. І допомагає позбавлятися від жирових запасів до того ж.

Кетоацидоз.

Небезпечний стан у хворих на цукровий діабет першого типу, і рідше – у хворих на цукровий діабет 2 типу, коли при постійно підвищеному рівні цукру в крові одночасно починають вироблятися кетони.

Кетоацидоз може виникати у хворих на діабет з кількох причин, серед яких може бути пропуск дози інсуліну, або занадто велика кількість вуглеводів за раз, або при надмірному вживанні алкоголю, або при нетипової фізичному навантаженні, і т.д. Діабетики зі стажем повинні знати.

У здорового, або майже здорової людини кетоацидозу не буває.

Не бійтеся слова “кетоз”. Боязнь походить від незнання. Тепер ви знаєте, в чому відмінність одного стану від іншого.

Введення в кетодієту

Супер напій: кава з кокосовим маслом