in , ,

Супер напій: кава з кокосовим маслом

Кава з кокосовим маслом визнаний напоєм, який здатний не тільки позбавити від втоми, але і зарядити мозок. З давніх-давен кави славиться своїми стимулюючими властивостями, а з додаванням кокосового масла ефективність множиться удвічі.

На «масляному кави» можна протриматися добру половину дня, при цьому не переїдати. Формулу напою активно пропагує біохакери Девід Еспрі, автор популярної «куленепробивні дієти» . Кава з кокосовим маслом допомагає позбутися від зайвих калорій: масло дає відчуття насичення протягом п’яти-шести годин, тому виключаються різні перекушування, що шкодять струнку фігуру. Корисні жири, що містяться в кокосовій олії, заряджають мозок і живлять його. Після такої чашки кави з кокосовим маслом прилив сил і енергії забезпечений.

Рецепт напою натхненний традиційним тибетським напоєм – чай ​​з маслом яка. Корінні жителі додають шматочок масла яка в каву або чай і стверджують, що такий рецепт дозволяє бути працездатними і витривалими в несприятливих умовах. Головна умова – олія повинна бути натуральним і свіжим, ні в якому разі не рафінованим. Тільки дотримуючись цього правила, ви отримаєте справжню користь від вживання кокосового масла з кавою.

У багатьох куточках світу існує традиція вживати чай та каву в суміші з маслом. Ефіопи подають чай з пряним маслом, а жителі Сінгапуру зерна кави обсмажують в олії перед безпосереднім його вживанням.

Для приготування супер напою необхідно взяти високоякісну каву, багатий антиоксидантами, і приготувати його улюбленим способом. На дві чашки чорної кави потрібно взяти дві столові ложки кокосового масла і змішати в блендері до появи кремовою пінки, додавши за смаком цукор або натуральний цукрозамінник (наприклад, стевію).

Спочатку організму може знадобитися час, щоб пристосуватися до засвоєння здорових жирів і трансформації їх в енергію. Кава з кокосовим маслом може стати джерелом насичених жирів і заповнювати їх дефіцит в організмі. Випиваючи такий напій вранці, ви на цілий день забезпечите себе енергією, бадьорістю і витривалістю.

Відмінність кетозу від кетоацидозу

Причини мітохондріальної дисфункції, Чому не вистачає енергії? (рус)