in

Що дає застосування кокосового масла?

Кокосове масло переживає справжній бум споживання у бажаючих розпрощатися із зайвими кілограмами. До недавнього часу вважалося, що велике споживання жирів сприяє накопиченню зайвої ваги і втрату стрункості. Але жир жиру ворожнечу, і кокосове масло є прямим доказом того, що споживання насичених жирів нормалізує вагу.

Включення в дієту кокосового масла активує роботу головного мозку, запобігає ризику виникнення хвороб серця, захищає печінку від токсинів, регулює вироблення гормонів стресу і нормалізує роботу статевих органів.

Здатність такого масла легко абсорбуватися дозволяє прискорити обмін речовини і підтримувати нормальний рівень цукру в крові. Масло кокоса дарує тривале відчуття насичення, що дуже корисно при дотриманні дієт. Лауринова кислота зміцнює імунітет, володіючи антибактеріальними, протигрибковими і антивірусними властивостями.

Недавні дослідження довели безпеку насичених жирів для серця. Кокосове масло не відкладається в жирові відкладення, а відразу перетворюється в енергію. Тим, у кого проблеми з щитовидною залозою (недавно ми писали докладніше про користь кокосового масла для щитовидки ), варто обов’язково включити в свій раціон кокосове масло, яке обов’язково має бути нерафінованою і виготовлено способом холодного віджиму.

Для зміцнення імунітету і отримання енергії рекомендується регулярне вживання кокосового масла в кількості двох – трьох столових ложок вранці натщесерце за п’ятнадцять хвилин до їди. Масло можна запивати теплою водою.

Мозок: інструкція із застосування

АТФ – енергія життя (рус)